• Telefon : +90 212 659 23 48
  • E-mail : info@bondit.com.tr
Hakkımızda

BONDİT, Profesyonel Bant Ürünleri

Kullanıcı dostu Bondit, yapı malzemeleri sektöründe profesyonel çözümler sunar, kapı-pencere izolasyonu, maskeleme, tamir ve kolileme amaçlı bant çeşitlerini kullanıcının beğenisine sunar.

Başlıca ürün gruplarımız; Sıva fileleri, Kapı-Pencere İzolasyon Bantları, Koli Bantları, Çift Taraflı Bantlar, Köpük Bantlar, Maskeleme Bantları, Akrilik Bantlar, Elektrik İzolasyon Bantları ve Pratik çözüm üreten bantlardır. Bu ürün gruplarının altında birçok ürün çeşidimiz ile müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunabilmekteyiz.

Otuza yakın ülkede yaygın satış ağı sunan Bondit kaliteden ödün vermeden sürekli olarak büyümektedir.

Bondit, malzeme sarfiyatını en aza indirmek ve çalışma verimliliğini en üst düzeyde tutabilmek için ürün araştırma ve geliştirmesine önem verir.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ilke edinen, yetkin ve yenilikçi kaynaklar ile ileri teknolojiyi kullanarak, sektörün ve kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek üretim ve tedarik kapasitesine ulaşmak.
Tüketicilerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer üreten; yarattığı farkla büyüyen bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü bağlar kurmak.
Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin değerlerine itibar etmek.

DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesi ile sunmaya önem veririz.
Yeni ve farklı fikirleri kucaklarken değişime öncülük ederiz.
Sosyal ve Kültürel değerlere önem veririz.
Kurumsal ilkelerimize önem veririz.
Karşılaştığımız sorunların çözümü için tüm imkânlarımızı seferber ederiz.
Sosyal Sorumluluk Bilinci ile hareket ederiz.